menusearch
javapro.ir

تدریس خصوصی زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس(++C)

جستجو
پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ | ۷:۲۹:۳
۱۴۰۲/۴/۳۰ جمعه
(0)
(0)
تدریس خصوصی زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس(++C)
تدریس خصوصی زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس(++C)

تدریس خصوصی برنامه نویسی سی پلاس پلاس

 

 

 

تدریس خصوصی زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) برای دانشجویان داخل و خارج از کشور

 

 

 

سفارش پروژه برنامه نویسی از طریق واتساپ

 

 

 

 

مزایای تدریس آنلاین برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C)
• کاهش آلودگی و ترافیک شهری
• صرفه جویی در وقت
• قیمت مناسب تر نسبت به حضوری
• جلوگیری از گسترش بیماری های واگیردار
• راحتی بیشتر با استاد
• رفاقت و دوستی و نزدیکی بیشتر به استاد تاثیر بیشتری در یادگیری دارد
• جو صمیمی و خودمانی و هیجان انگیز و ارتباط بیشتر گرفتن با استاد
• در دسترس بودن در هر مکان و زمان، یادگیری حتی در مسافرت
• انعطاف پذیر بودن و تنظیم ساعت دلخواه با استاد
• ضبط کلاس های تدریس شده
• رفع اشکال و پشتیبانی روزانه در هر ساعت شده در 12 شب دانشجو به مشکل برخورده و مدرس بهش پاسخ داده
• تنوع استاد و مدرس
• با پیژامه هم میشه رفت سر کلاس :-)
• میشه سر کلاس همزمان تغذیه کرد و کلاس رو پیش برد :-)


کلاس خصوصی برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) به صورت آنلاین و زنده برای چه کسانی مناسب است؟
• اگر میخوای بدون آزمون و خطا و با استفاده از تجربیات یک برنامه نویس حرفه ای سی پلاس پلاس (++C) رو یاد بگیرید.
• اگر دانشجویی و فرصت و زمان کافی برای یادگیری برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) را ندارید.
• اگر امتحان دارید و میخوای قبل از شروع امتحان پایه برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) خود را قوی کنید.
• اگر تکلیف برنامه نویسی یا پروژه برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) دارید و میخوای با کمک یک برنامه نویس حرفه ای هم تکلیف و پروژه رو انجام بدید و هم آن را یاد بگیرید.
• اگر نقشه راه شروع برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) را نمی‌دانید و میخواید یک برنامه نویس باتجربه در این مسیر همراهی تون کند.
• اگر میخواید سال ها آزمون خطا و تجربیات یک برنامه نویس حرفه ای که خودش پروژه عملی انجام می‌دهد را بخرید.
• کسانی که آموزش دیدن را هزینه نمی‌دانند و نگاه سرمایه گذاری روی خودشان دارند.
• اگر نیاز به آموزش از صفر یا مباحث گلچین شده و پیشنهادی یا رفع اشکال دارید.


چرا مدرسین سایت جاوا پرو را برای تدریس خصوصی سی پلاس پلاس (++C) انتخاب کنم؟
• نظارت و داوری منصفانه و بی طرف بر روی روند اجرای پروسه تدریس بین استاد و دانشجو
• همکاری با استاید ثابت شده و حرفه ای
• همکاری با دانشجویان سخت پسند
•  پشتیبانی و پیگیری واقعی و سریع امور دانشجویان
• سایت جاواپرو به صورت تخصصی در زمینه برنامه نویسی فعالیت دارد
• همکاری با دانشجویان خارج از کشور از جمله آمریکا،انگلیس،کانادا،آلمان،ایتالیا،اتریش،مالزی،سوئد،سوئیس و...

• مجوز نشر دیجیتال سایت جاواپرو از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی ایران


با اطمینان کامل با مدرسین مجرب و اثبات شده جاواپرو کلاس برگزار کنید:
• برگزاری یک جلسه آزمایشی برای اطمینان شما از کیفیت و نحوه تدریس مدرس
• در صورت رزرو 10 جلسه 1.5 ساعت،بعد از برگزاری اولین جلسه کلاس خصوصی، در صورتی که به هر دلیلی خواستید کلاس خصوصی برنامه نویسی را لغو کنید تمامی مبلغ 9 جلسه 1.5 ساعته باقیمانده به حساب شما برگشت داده می‌شود.
• جاواپرو با سابقه 7 سال فعالیت در زمینه برنامه نویسی و غربالگری هایی و فیلترهایی که داره بهترین و حرفه ای ترین مدرس هایی که سابقه انجام پروژه نیز در رزومه خودشون دارند را در اختیار دانشجویان برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) قرار می‌دهد.
• قطعا مدرس هایی که دانشجویان ازش ناراضی باشند را حذف می‌کنیم پس خیالتون بابت کیفیت تدریس راحت باشه
• سایت جاواپرو در زمینه تولید محتوای برنامه نویسی به صورت تخصصی فعالیت داشته و نمونه آموزش های رایگان ما و رضایت کاربران جاواپرو سند این ادعا است.
• مدرسین ما انعطاف پذیر بوده و مطابق سرفصل ها و مباحث پیشنهادی شما اقدام به تدریس و رفع اشکال می‌کنند.
• اگر پروژه دانشجویی یا تجاری سی پلاس پلاس (++C) دارید و میخواید همزمان هم یاد بگیرید و هم خودتون انجامش بدید و نیاز به یک برنامه نویس با تجربه جهت کوچ و پشتیبانی دارید جاواپرو می‌تواند به شما کمک کند.
• تخصص و تجربه 7 ساله ما همکاری جهت تدریس خصوصی برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) با دانشجویان ایرانی ساکن خارج از کشور است.
• اگر ایرانی ساکن خارج از کشور هستید و امکان پرداخت ریال ندارید از طریق رمز ارزها و ارزهای دیجیتال امکان پرداخت شهریه کلاس خصوصی برنامه نویسی سی پلاس پلاس(++C) وجود دارد.
• در صورت درخواست کلاس های خصوصی برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) شما ضبط و ذخیره و برای شما ارسال می‌گردد.

 

 

تدریس خصوصی برنامه نویسی سی پلاس پلاس با قیمت منصفانه و استاد حرفه ای

 

 

با تاریخچه زبان سی پلاس پلاس (++C) آشنا شوید.
زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) توسط بی‌یارنه استراس‌تروپ دانمارکی در سال 1979 نوشته شد. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید که این زبان تا سال 1985 در دسترس عموم قرار نگرفته بود. چرا که این ریاضی دان دانمارکی معتقد بود که همچنان زبان سی پلاس پلاس (++C) قابلیت گسترش و پیشرفت را دارد. بی‌یارنه استراس‌تروپ این زبان را بر پایه زبان C نوشت و آن را C با کلاس نامگذاری کرد. اما با گذر زمان نام این زبان برنامه نویسی به سی پلاس پلاس (++C) تغییر یافت.
در ادامه قصد داریم تا با توجه به مصاحبه های انجام شده با مدرسین تدریس خصوصی زبان سی پلاس پلاس (++C) به معرفی این زبان و ویژگی های آن بپردازیم. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 

تدریس خصوصی آنلاین زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس توسط مدرسین سایت جاواپرو

 

 


زبان سی پلاس پلاس (++C) چیست؟؛ مهمترین پرسش مطرح شده در کلاس های تدریس خصوصی زبان سی پلاس پلاس (++C).
سی پلاس پلاس (++C) به عنوان یکی از پرطرفدارترین زبان های برنامه نویسی میان افراد برنامه نویس به شمار میرود. این زبان بیشتر برای ساخت نرم افزار و برخی از قسمت های سایت مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از قسمت های رایجی که برای ساخت آن از زبان سی پلاس پلاس (++C) استفاده میشود، بخش مربوط به ثبت نام و حساب کاربری کاربران سایت است. همانطور که میدانید بخش مربوط به ثبت نام حساب کاربری دارای قسمت هایی برای وارد کردن آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی و... است.
طبق نظر برنامه نویسان در مقالات مربوط به تدریس خصوصی زبان سی پلاس پلاس (++C) در وبسایت جاواپرو، استفاده از زبان سی پلاس پلاس (++C) برای طراحی قسمت های مربوط به ثبت نام، فرایند طراحی را بسیار آسان تر خواهد کرد.


مهمترین کاربرد های زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C)
در کنار موارد ذکر شده در قسمت های بالای این مقاله تدریس خصوصی زبان سی پلاس پلاس (++C)، زبان سی پلاس پلاس (++C) کاربرد های دیگری نیز دارد. امروزه زبان سی پلاس پلاس (++C) به عنوان یکی از زبان های مورد اعتماد برنامه نویسان برای نوشتن و طراحی یک برنامه سریع و مطمئن به شمار میرود. یکی از کاربرد های این زبان توسعه سیستم عامل است. بسیاری از افراد از اهمیت این زبان در توسعه سیستم عامل های مختلف آگاه نیستند. به طوری که بسیاری از سیستم عامل های معروف دنیا مانند ویندوز، IOS و سیستم عامل مک بوک ها با استفاده از این زبان توسعه می‌یابند.
فناوری واقعیت مجازی در طی سالیان اخیر دچار پیشرفت های زیادی شده است. با توجه به نظر اساتید کلاس خصوصی زبان سی پلاس پلاس (++C) برای توسعه و طراحی نرم افزار های مربوط به واقعیت مجازی از این زبان برنامه نویسی استفاده میشود.

انتخاب بهترین مدرس کلاس خصوصی آنلاین زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس


در طراحی بازی های ویدیویی از زبان های برنامه نویسی مختلفی استفاده میشود. یکی از زبان های کاربردی که برای طراحی بازی های ویدیو گیم استفاده میشود، زبان سی پلاس پلاس (++C) است. جالب است بدانید که از این زبان در ساخت کنسول های بازی نیز استفاده میشود. به عنوان مثال در طراحی و ساخت بازی هایی مانند World of Warcraft و کنسول های بازی ایکس باکس مورد استفاده قرار میگیرد.


آیا باید در کلاس های تدریس خصوصی زبان سی پلاس پلاس (++C) شرکت کنیم؟
بسیاری از افراد قبل از ثبت نام در کلاس آنلاین زبان سی پلاس پلاس (++C) مردد هستند که آیا در این کلاس ها شرکت کنند یا خیر؟ با توجه به نظر اساتید دوره های تدریس آنلاین زبان سی پلاس پلاس (++C) در صورتی که شما علاقه دارید تا از مفاهیم نحوه عملکرد سیستم های مختلف کامپیوتر آگاه شوید، بهتر است از این زبان استفاده کنید. ضمن اینکه مدرسین کلاس های ما یادگیری این زبان را به افرادی که به تازگی قصد دارند وارد دنیای برنامه نویسی شوند، توصیه میکنند. همچنین این نکته نیز لازم به ذکر است که شما پس از یادگیری مفاهیم این زبان، به اصول اولیه زبان های دیگر مانند پایتون و جاوا اسکریپت نیز مسلط خواهید شد.
یکی دیگر از مزایای یادگیری و شرکت در دوره های کلاس خصوصی زبان سی پلاس پلاس (++C) عدم نیاز به وارد کردن چندین باره کد های تکراری است. یکی از عواملی که وقت زیادی را از برنامه نویسان تلف میکند، نوشتن کد های تکراری است. اما در زبان سی پلاس پلاس (++C) شما دیگر نیازی نخواهید داشت تا به طور مداوم کد های تکراری را وارد کنید. زبان سی پلاس پلاس (++C) این قابلیت را دارد تا به کاربر اجازه دهد تا به صورت آزادانه کد های مورد علاقه و پرتکرار خود را سازماندهی کند. با انجام این کار دیگر نیازی نیست تا کد ها را چندین دفعه بنویسید! بلکه شما قادر خواهید بود تا بدون نوشتن دوباره از آنها استفاده کنید.
به طور کلی زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) برای تعامل مستقیم با سخت افزار کامپیوتر مورد استفاده قرار میگیرد. به همین سبب نیز شما قادر خواهید بود تا با استفاده از این زبان نحوه استفاده سیستم را از حافظه، سخت افزار و نرم افزار را کنترل کنید.

کلاس آنلاین و از راه دوره زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس با قیمت منصفانه


آینده شغلی یک برنامه نویس سی پلاس پلاس (++C) چگونه است؟
از دیگر سوالات متداول در کلاس های تدریس خصوصی زبان سی پلاس پلاس (++C) آینده شغلی این زبان برنامه نویسی است. با توجه به وضعیت کشور و اینکه امروزه کشور ما با بحران بیکاری مواجه است، طبیعی است که یکی از دغدغه های اصلی شما دانشجویان عزیز وضعیت شغلی این حرفه است. در صورتی که به آمار های رسمی منتشر شده از سوی وزارت کار نگاه کنید، متوجه کمبود برنامه نویسان در ایران خواهید شد. در این آمار های منتشر شده آمده است که تعداد آگهی های منتشر شده در مقابل تعداد برنامه نویسان کمتر است. به همین سبب نیز حرفه برنامه نویسی جزو شغل های به اصطلاح اشباع به شمار نمیرود.
در بسیاری از کشور های پیشرفته اروپایی، شغل برنامه نویسی به عنوان یکی از پر درآمدترین مشاغل به شمار میرود. به گونه ای که در کشور سوئیس شما قادر خواهید بود تا درآمد ماهیانه معادل 90 هزار دلار داشته باشید. در کشور کانادا نیز یک برنامه نویس ماهر ماهانه در حدود 70 هزار دلار درآمد خواهد داشت. علاوه بر کشور های مذکور، در بسیاری از کشور های پیشرفته دیگر نیز برنامه نویسان از درآمد خوبی برخوردار هستند.
در کشور ما اما شاید به برنامه نویسان آن طور که باید اهمیت ندهند. ولی با توجه به نظر کارشناسان سایت ما در مقاله معرفی دوره تدریس خصوصی زبان سی پلاس پلاس (++C) اهمیت برنامه نویسی در ایران روزبه‌روز در حال افزایش است. به همین سبب نیز پیشبینی میشود تا در طی چند سال آینده وضعیت شغل برنامه نویسی در ایران نیز پیشرفت زیادی کند.

تدریس خصوصی برنامه نویسی سی پلاس پلاس

 

تدریس خصوصی زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) برای دانشجویان داخل و خارج از کشور

 

 

 

سفارش پروژه برنامه نویسی از طریق واتساپ

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
مشاهده سرفصل ها و ثبت نام در دوره Spring Boot جاواپرو  [کلیک کنید]
آموزش پروژه محور اسپرینگ بوت(Spring Boot)-سیستم دانشگاه
دوره پرتاب | آموزش پیش نیازهای برنامه نویسی
دوره آموزش مبانی زبان برنامه نویسی جاوا
دوره آموزش مفاهیم پیشرفته زبان برنامه نویسی جاوا
مقدمه ای از زبان برنامه نویسی جاوا(java)
آموزش زبان برنامه نویسی جاوا
آموزش گرافیک در زبان برنامه نویسی جاوا
آموزش مدیریت چیدمان گرافیکی در زبان جاوا
آموزش ساخت بازی دوبعدی در زبان جاوا
Collection ها در زبان برنامه نویسی جاوا
آموزش پروژه محور ساخت برنامه مدیریت بانک با JavaFX
نمونه پروژه های رایگان زبان جاوا
آموزش دیتابیس در زبان برنامه نویسی جاوا
نمونه مثال پایه ای زبان برنامه نویسی جاوا
نمونه مثال String در زبان برنامه نویسی جاوا
آموزش جامع برنامه نویسی JavaFX
آموزش ساخت برنامه آزمون تستی در JavaFX
آموزش برنامه نویسی سوکت در جاوا
آموزش ساخت برنامه دفترچه تلفن با JavaFX
آموزش ساخت ربات ساده تلگرام با زبان جاوا
آموزش ساخت برنامه ماشین حساب با JavaFX
آموزش ساخت برنامه ساده مدیریت ایمیل ها با JavaFX
دوره آموزش Spring Boot
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی جاوا(JAVA)
سفارش انجام پروژه برنامه نویسی متلب(MATLAB) با قیمت منصفانه و تحویل به موقع
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی سی شارپ (#C)
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی سی(C)
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی پایتون(Python)
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی PHP (پی اچ پی)
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی اسمبلی(Assembly)
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت (Javascript)
سفارش انجام پروژه هوش مصنوعی
سفارش انجام پروژه طراحی الگوریتم
سفارش انجام پروژه ساختمان داده ها
سفارش انجام پروژه مهندسی نرم افزار
سفارش انجام پروژه شبکه های کامپیوتری
سفارش انجام پروژه پایگاه داده: دیتابیس (database)
 سفارش انجام پروژه سیستم عامل
سفارش انجام پروژه پاورپوینت(PowerPoint)
سفارش انجام پروژه اکسل (Excel)
سفارش انجام تحقیق و تهیه مقاله
سوالات متداول برنامه نویسی
جدیدترین مطالب
گفتگو را شروع کنید
مشاوره ،تدریس خصوصی و سفارش انجام انواع پروژه های برنامه نویسی