menusearch
javapro.ir

انجام پروژه های بین المللی زبان برنامه نویسی جاوا

جستجو
یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۲۳:۵۴
۱۴۰۲/۱/۹ چهارشنبه
(6)
(0)
انجام پروژه های بین المللی زبان برنامه نویسی جاوا
 انجام پروژه های بین المللی زبان برنامه نویسی جاوا

انجام پروژه های تجاری و سازمانی زبان جاوا

 

زبان جاوا به عنوان یک زبان برنامه نویسی شی گرا همیشه جایگاهش جز لیست برترین و محبوب ترین زبان های برنامه نویسی دنیا بوده است.
خب مشخص است زبان برنامه نویسی که چنین جایگاهی در دنیا داره برای انجام پروژه های بین المللی مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. از زبان برنامه نویسی جاوا در پروژه های صنعت خودرو، هوا و فضا،صنعت پزشکی و غیره برای ساخت و توسعه نرم افزار بکار گرفته می‌شود.

 

زبان برنامه نویسی جاوا در تولید خودروهای مدرن
Autosar نیز یکی از پروژه های بین المللی جاوا است. Autosar یک استاندارد صنعتی پیاده سازی نرم افزارهای خودرو است که به بالا بردن امنیت نرم افزارهای خودرو کمک می‌کند.

 

پروژه های Spring زبان برنامه نویسی جاوا
یکی از فریمورک هایی که در پروژه های بین المللی جاوا برای توسعه برنامه های تحت وب و سرور کاربرد دارد Spring است.شما می‌توانید با Spring برنامه های تحت وب ،اپلیکیشن های تحت شبکه و سیستم های توزیع شده طراحی کنید.

 

Hibernate در زبان برنامه نویسی جاوا
برای توسعه برنامه های پایگاه داده از Hibernate استفاده می‌شود. این فریمورک برای راحتی تعامل بین برنامه نویسی جاوا و پایگاه داده کاربرد دارد.

 

درآمد سالانه یک برنامه نویس سازمانی جاوا

 

 

کسب درآمد از پروژه های بین المللی جاوا
جاوا شاید در ایران کمتر شناخته شده باشد اما در دنیا کاربرد بسیار زیادی دارد به گونه ای که میانگین حقوق سالانه برنامه نویسان جاوا در آمریکا حدودا 109 هزار دلار است.

این فرصت خوبی برای ایرانی های که مهاجرت کرده اند یا قصد مهاجرت دارند است که روی مهارت برنامه نویسی جاوا در سطح حرفه ای و تجاری سرمایه گذاری کنند و به کسب درآمد بپردازند.از طرفی ایرانی هایی که در ایران اقامت دارند نیز می‌توانند با دور زدن تحریم های بین المللی از طریق سایت های فریلنسری خارجی پروژه های بین المللی زبان برنامه نویسی جاوا را انجام بدهند و کسب درآمد دلاری داشته باشند و یا از طریق دوستان و آشنایان در خارج از کشور پروژه های بین المللی جاوا رو بگیرند اینجوری هم شما به عنوان برنامه نویس به درآمد میرسید و هم دوست شما پورسانت خودش را می‌تواند بگیرد. با توجه به بی ارزش شدن ریال در مقابل دلار قیمت های رقابتی خوبی میشه ارائه داد و پروژه های تجاری جاوا را گرفت.


ارتباطات و شرایط برای گرفتن پروژه های بین المللی جاوا را دارم اما تخصص انجام پروژه را ندارم

این دسته از افراد ممکن است در یک شرکت برنامه نویسی در خارج از کشور کار کنند یا به سایت های فریلنسری انجام پروژه جاوا دسترسی داشته باشند اما مهارت لازم برای انجام پروژه برنامه نویسی زبان جاوا را نداشته باشند که به این افراد دو راه پیشنهاد می‌کنیم:
      راه اول: شروع به یادگیری برنامه نویسی جاوا کنند و مهارت لازم را کسب کنند و پروژه های جاوا را خودشون انجام بدهند.
      راه دوم: ممکن گروهی دوست داشته باشند پروژه بگیرند اما وقت یادگیری و انجام پروژه جاوا را نداشته باشند که پیشنهاد ما اینکه

                پروژه های جاوا را بگیرند و به متخصص و هم وطنان داخل ایران تحویل بدهند اینجوری هم می‌توانند پورسانت عالی دریافت کنند

                هم در شرایط اقتصادی دشوار به هم وطنان شون که برنامه نویس حرفه ای جاوا هستند کمک می‌کنند.

 

بیخیال شدن بخاطر بی اعتمادی
اگر می‌تونی پروژه خارجی جاوا بگیری اما بخاطر عدم اعتماد به تحویل صحیح و درست و به موقع پروژه توسط برنامه نویس جاوا منصرف میشی حق داری چون درسته که برنامه نویس های جاوا زیاد هست اما برنامه نویسی که حرفه ای و با تجربه باشه و بتواند پروژه های تجاری و بزرگ جاوا را انجام بده کم هستند و یا پیدا کردن شون دشوار است و احتمال کلاهبرداری و از بین رفتن پول و زمان مثل هر شاخه ای بیزینسی دیگه وجود دارد.

 

 

انجام پروژه تجاری و سازمانی زبان برنامه نویسی جاوا

 


پیشنهاد همکاری در زمینه انجام پروژه های بین المللی جاوا
جاواپرویکی از سایت هایی است که به صورت تخصصی در زمینه آموزش جاوا،تدریس خصوصی جاوا و انجام پروژه های داخلی و خارجی جاوا با داشتن برنامه نویسان اثبات شده و مجرب و حرفه ای فعالیت دارد.
جهت همکاری با جاواپرو و واگذاری پروژه های برنامه نویسی جاوا می‌توانید از راه های ارتباطی زیر اقدام کنید:

تلگرام : @rzutab
واتساپ: 09301904690

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
زودتر از دیگران از جدیدترین مطالب آموزشی برنامه نویسی جاواپرو اطلاع پیدا کن
 شاید برای شما کم اهمیت باشد; اما حمایت مالی به جاواپرو جان می‌دهد
سوالات متداول برنامه نویسی