menusearch
javapro.ir

اگر در مسیر یادگیری برنامه نویسی اندروید احساس ناامیدی می‌کنید این مطلب رو از دست ندهید

جستجو
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۵۵:۷
۱۳۹۹/۸/۲۰ سه شنبه
(4)
(0)
اگر در مسیر یادگیری برنامه نویسی اندروید احساس ناامیدی می‌کنید این مطلب رو از دست ندهید
اگر در مسیر یادگیری برنامه نویسی اندروید احساس ناامیدی می‌کنید این مطلب رو از دست ندهید

ناامیدی در مسیر یادگیری برنامه نویسی اندروید

 

 

 

با عرض سلام و ادب خدمت مخاطبین درجه یک سایت آموزشی جاوا پرو


امیدوارم حال و احوالتون خوب باشه


یکی از اعضای گروه پرسش و پاسخ برنامه نویسی جاوا و اندروید در گروه از تجربه خودش در مورد چالش های یادگیری برنامه نویسی اندروید خود گفت و خواست که از تجربیات سایر برنامه نویس های اندروید استفاده کند.خب ممکنه چالش دوست برنامه نویس اندروید ما چالش خیلی از ماهایی باشه که قصد داریم برنامه نویسی اندروید یا هر زبان برنامه نویسی را یاد بگیرم.به همین دلیل این درخواست و پاسخ به این درخواست را در سایت آموزشی جاواپرو در قالب یک مطلب برنامه نویسی برای شما به اشتراک گذاشتم.

 

 

 

درخواست مهارت آموز اندروید

 

سلام دوستان
من حدود ۴ ماه هست اندروید استودیو رو شروع کردم و دارم یاد میگیرم
اما هر چقدر که میرم جلو تر احساس خلا میکنم
حس میکنم این چیزایی که یاد میگیرم رو نمیتونم تو یه پروژه عملی کنم
حس میکنم اگه یه نفر بیاد الان از من یه اپلیکیشن اندرویدی بخواد که برای درست کردنش همین دانشی که تو این مدت یاد گرفتم کافی باشه بازم نمیتونم انجامش بدم
چی کار کنم؟؟
کمکم کنید

 

 

پاسخ برنامه نویس های اندروید

 

 

پاسخ اول:

 

طبیعیه منم اینجور بودم حتی اونایی که چند سال کار کردن هم نمیتونن بگن کامل بلدن یه چیز صفر و یکی نیست و خیلی گسترده اس و هر چی بیشتر جلو بری بیشتر میبینی هیچی بلد نیستی ولی برای اینکه بهتر بتونی پیشرفت کنی نباید از چالش هایی که برات به وجود میاد بترسی سعی کن اوایل برای خودت پروژه بزنی من یه لینک برات میفرستم بخونش بدردت میخوره

 

 

 

 

آموزش و رفع اشکال در زمینه برنامه نویسی اندروید

 

 

 

 

 

 

 

پاسخ دوم:

 

سلام این حس خیلی عادی و رایج هست و تمام ما داشتیمش. قرار نیست مثل فیلم ها همه چیز رو حفظ باشید قرار نیست اولین پروژتون خدای کار باشه قرار نیست یک شبه غول شد در این زمینه. قرار هست گوگل کنید بسیار زیاد حتی گاهی همین جوری الکی. قراره یک مشکل رو بهش بربخورید و از یک دقیقه تا 24 ساعت طول بکشه پیدا کردن جوابش. قراره یک سابجکت مثل دیتابیس روانیتون بکنه. اما اما اما اما:یک مشکل رو که یک بار بهش برخوردید و حل شد تا عمر دارید راه حل رو میدونید و دیگه اون مشکل هیچی نیست. یک کاره خیلی پیچیده که بنظر میاد مثل ساختن ادپتر و وصل کردن اون به یک لیست یا هرچی بعد از دوبار از صفر انجام دادن دفعه سوم به صورت غریضی انجام میشه و خیلی آسون به نظر میاد. بعد از ده پونزده پروژه افتضاح پروژه های شونزده هفده عالین رو دست ندارن. مشکل های جدیدی که بهشون برمیخورید یواش یواش پیدا کردنشون میشه پنج دقیقه دو دقیقه. تنها چیزی که ای کاش میکنم که یکی اون اول بهم میگفت اینه که وقتی دارید ویدیو آموزش رو میبینید باهاش هم زمان انجام بدید و در دفتر بنویسید که در آینده یادتون رفت زود به دفتر مراجعه کنید. و از همه مهم تر حفظ نکنید درک کنید.

 

 

 

پاسخ سوم:

 

الان با کمال گرایی نگاه نکنید(وای چقدر زشته وای چرا یادم رفت اینو وای چرا رنگا قاطی پاتین وای چرا آیکونا زشتن وای چرا این انقدر کجه !!) به کاری که میکنید با خودسازی که کردید و دارید انجام میدید نگاه کنید (از چه نقطه ای به چه نقطه ای رسیدید و دارید به چه نقطه ای میرید)
امیدتون رو از دست ندین. تا امید هست مسیر هست بدون امید مسیر هست اما بدون چشم

 

 


ممکنه براتون سوال پیش آماده باشه این دوستان در چه گروه پرسش و پاسخ برنامه نویسی جاوا و اندروید در تلگرام عضو هستند و به سوالات همدیگه پاسخ می‌دهند؟
گروه پرسش و پاسخ تخصصی جاوا و اندروید جاواپرو که ای دیش رو اون زیر براتون میزارم:


javapro_ir@

 

دوستان ممکنه آی دی گروه گاهی وقتا تغییر بدیم اگر برای پیدا کردن گروه در تلگرام با مشکل روبرو شدید به آی دی زیر در تلگرام پیام بدید که شماره رو خیلی سریع عضو گروه برنامه نویسی در تلگرام کند.

RZUTAB@


آموزش و رفع اشکال در زمینه برنامه نویسی اندروید

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
زودتر از دیگران از جدیدترین مطالب آموزشی برنامه نویسی جاواپرو اطلاع پیدا کن
 شاید برای شما کم اهمیت باشد; اما حمایت مالی به جاواپرو جان می‌دهد
سوالات متداول برنامه نویسی