menusearch
javapro.ir

قوانین همکاری با جاواپرو

جستجو
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۹:۱۸:۲۴
(4)
(0)
قوانین همکاری با جاواپرو

قوانین همکاری با جاوا پرو:

 

مجری کیست؟ به مدرس،برنامه نویس یا شخصی که مسئولیت انجام یک پروژه را برعهده میگیرید.

 


کارفرما کیست؟ به مشتری ،دانشجو یا هر فردی که درخواست انجام پروژه ای را می‌دهد.


داور کیست؟ فردی که نظارت بر روند صفر تا صد پروژه را برعهده دارد.

 

 

قوانین :


1.    افرادی که معرف آنها جاواپرو است،در درآمد پروژه های فعلی و بعدی آنها جاواپرو سهیم است.


2.    افرادی که معرف آنها جاواپرو است،در صورت معرفی شما به دوستان خودشون، در درآمد پروژه های فعلی و بعدی آنها جاواپرو سهیم است.


3.    برنامه نویس و مدرس موظف است گزارش روزانه، هفتگی و ماهانه از روند انجام پروژه و تدریس رو به مدیریت جاواپرو ارائه دهد.
4.    قرار نیست که این اولین پروژه و آخرین پروژه شما از سمت جاواپرو باشد،پس صداقت و وفاداری موجب تحکم همکاری با جاواپرو و افزایش اعتماد می‌شود که نتیجه آن در اولیت قرار گرفتن شما در انجام پروژه های بعدی می‌شود.


5.    جاواپرو یک سایت رو به رشد است و در صورت جلب رضایت مدیریت جاواپرو شما به عنوان عضو ثابتی از خانواده جاواپرو خواهید شد که در پیشبرد اهداف جاواپرو شما در اولیت قرار خواهید گرفت.


6.    همکارانی که در روزای شکست و سختی همراه جاواپرو هستند، جاواپرو آنها را فراموش نخواهد کرد.


7.    تمامی تسویه حساب مالی،اعلام نرخ و قیمت پروژه ،مذاکره مالی با مشتری و...بر عهده مدیریت جاواپرو است و کارفرما رو در این زمینه به مدیریت جاواپرو ارجاع دهید.


8.    کارفرما یا مشتری جهت تسویه حساب باید پول را به حساب مدیریت جاواپرو واریز کند.


9.    تسویه حساب با مجری یا مدرس یا برنامه نویس برعهده جاواپرو است.


10.    جاواپرو به عنوان تضمین کننده کیفیت و کمیت پروژه به عنوان داوری منصفانه ،ناظر بر اجرای پروژه واگذار شده به مجری خواهد بود و در صورت عدم اجرای درست و صحیح مطابق درخواست کارفرما ،این حق را برای لغو کامل پروژه و برگشت کامل یا بخشی از وجه مشتری را بر خود محفوظ می‌دارد.


11.    از طرفی جاواپرو به عنوان ناظر و داور، تضمین دهنده پرداخت وجه از سمت کارفرما به مجری و برنامه نویس خواهد بود.


12.    مبلغ پروژه تا اتمام کار و تحویل صحیح و رضایت و تایید کارفرما نزد جاواپرو امانت نگه داشته می‌شود.


13.     درصد سهیم بودن جاواپرو در مبلغ کل پروژه به عنوان مذاکره کننده، تضمین دهنده به کارفرما و مجری و برنامه نویس و بازاریابی و جذب مشتری به صورت توافقی با مجری انجام می‌شود.


14.     تعهد می‌کنید که در صورت اختلاف با کارفرما، اختلافات خود را نزد مدیریت جاواپرو آورده و از ارسال هر چیز غیر قانونی،تهدید آمیز،افترا آمیز،توهین آمیز و موارد مشابه جلوگیری می‌کنید.


15.    در صورت مشخص شدن تحویل پروژه مشابه یا کپی در اینترنت به کارفرما ،پروژه کامل لغو و وجه به مشتری برگشت داده می‌شود.


16.    مکالمات شما با کارفرما حکم سند داره و درصورت بروز اختلاف، این مکالمات را برای داوری برای مدیریت جاواپرو ارسال کنید.


17.    اعتماد و اعتبار برای ما بسیار مهم است و اگر فرصت کافی برای انجام پروژه ندارید، مسئولیت انجام پروژه را قبول نکنید چرا که اگر در میانه راه به هر دلیل غیر موجه ای پروژه را لغو کردید به طوری که کارفرما فرصت واگذاری پروژه را نداشته باشد همکاری با شما برای همیشه با جاواپرو لغو می‌شود.


18.     صداقت جز فضایل اخلاقی هر انسانی و باعث اعتبار بخشیدن وی در میان مردم می‌شود، در صورت تشخیص عدم صداقت برنامه نویس و تبانی با کارفرما و دور زدن جاواپرو، همکاری با برنامه نویس و مجری برای همیشه لغو می‌شود.

 

19.  کارفرما 72 ساعت فرصت دارد بعد از اتمام و تحویل گرفتن پروژه، پروژه را بررسی ،تست و اجرا کند و در صورت بروز مشکل یا نیاز به اصلاح پروژه موارد را به مدیریت و پشتیبانی جاواپرو اعلام نماید. در صورت گذشت مهلت داده شده و عدم پاسخگویی کارفرما، در این مدت با درخواست مجری جاواپرو حق دارد در صورت صلاحدید کار مجری را بپذیرید و مبلغ امانت داده شده نزد جاواپرو آزاد و به حساب مجری واریز کند.

 

20.  جاواپرو به عنوان واسط و داور میان کارفرما و مجری، منصفانه و بی طرفانه صفر تا صد انجام صحیح و سالم تحویل دادن پروژه به کارفرما و تضمین پرداخت وجه به مجری را داوری و نظارت خواهد کرد.

 

21. جهت سهولت و راحتی ارتباط کارفرما با مجری تمامی سفارش و درخواست پروژه و پیام ها و مشاوره های مرتبط با پروژه در واتساپ و تلگرام انجام می‌می شود.

 

 

 

 

  بعد از ارسال این قوانین برای شما، یعنی تمامی مفاد آن را پذیرفتید و خود را از نظر اخلاقی موظف به اجرای آن می‌دارید.

 

•    هدف ایجاد کارآفرینی و کسب درآمد و بازارسازی برای افرادی است که تخصص دارند و میخواهند به جامعه خدمت کنند.شما رشد کنید جاواپرو رشد می‌کند،جاواپرو رشد کند شما رشد خواهید کرد.

 

در صورت داشتن سوال و ابهام در مورد قوانین می‌توانید از راه های ارتباطی زیر اقدام کنید:
واتساپ و تلگرام: 09301904690
رحمان زارعی مدیر سایت جاواپرو

WWW.JAVAPRO.IR