menusearch
javapro.ir
جستجو
پروژه بازی Hangman یا حدس کلمات به زبان جاوا پروژه بازی Hangman یا حدس کلمات به زبان جاوا پروژه بازی Hangman یا حدس کلمات به زبان برنامه نویسی جاوا توسط آقای سعید قلندری از همراهان و نویسندگان فعال سایت جاوا نوشته و آموزش داده شده است. سه شنبه بیست و ششم شهریور ۹۸ سعید قلندری سعید قلندری سعید قلندری از همراهان و نویسندگان فعال سایت جاواپرو دوشنبه بیست و پنجم شهریور ۹۸ حمایت مالی برای پرداخت هزینه های سالانه سایت جاواپرو حمایت مالی برای پرداخت هزینه های سالانه سایت جاواپرو
سایت جاواپرو سه سال است که خدمات رایگان آموزشی با کیفیت برنامه نویسی به خصوص جاوا را در اختیار کاربران فارسی زبان قرار داده است.و تا این سال تمام هزینه های تمدید سایت، هاست و ارتقا امکانات سایت و ترجمه مقالات را از جیب شخصی پرداخت کرده ایم.
یکشنبه بیست و چهارم شهریور ۹۸
رحمان زارعی رحمان زارعی مدیر و موسس سایت جاواپرو چهارشنبه بیستم شهریور ۹۸ آیا در یـادگــیری برنامـه نویســی  محـدودیــت سنــی وجــود دارد؟ آیا در یـادگــیری برنامـه نویســی محـدودیــت سنــی وجــود دارد؟ این جمله که "همه باید برنامه نویسی را یاد بگیرند" آنقدر فراگیر شده است که شهردار نیویورک قول داده است که در سال 2012 کدنویسی را یاد بگیرد. یکشنبه هفدهم شهریور ۹۸ چطور در هنگام یادگیری یک زبان برنامه نویسی ناامید نشویم چطور در هنگام یادگیری یک زبان برنامه نویسی ناامید نشویم بیایید اینجور نگاه کنیم که اگر در برنامه نویسی خوب نیستیم دلیلش اینه که شور و شوق و اشتیاق ما نسبت به یادگیری و برخورد با چالش های آن خیلی کم است.من به عنوان یک مدرس که تدریس وب استک را آموزش می دهد ، بسیاری از افرادی که قصد داشتند برای اولین بار برنامه نویسی یاد بگیرند را آموزش داده ام. و خبر خوب این است که من به ندرت دانشجویی پیدا کرده ام که نمی تواند یاد بگیرد برنامه نویسی کند. من برنامه نویسی را به عنوان یک مهارت اساسی انسانی ، درست مثل خواندن ، نوشتن و حساب می بینم. هر کسی می تواند این کار را انجام دهد ، بخشی از ظرفیت های انسانی ما است ، اما باید آموخته شود شنبه شانزدهم شهریور ۹۸ چرا همین الان باید توسعه اپلیکیشن اندروید را فرا گیرید؟ چرا همین الان باید توسعه اپلیکیشن اندروید را فرا گیرید؟ امروزه متقاضیان توسعه دهندگان وب افزایش یافته است. سیستم اندروید بازار دستگاه های موبایل را احاطه کرده است. گوگل نیز گوگل پلی استور خود را که زمانی اشباع شده بود به روز رسانی کرده و هنوز هم جاوا مهمترین زبان برنامه نویسی است. در سال 2018 تقریبا هر کسی دارای یک دستگاه موبایل بود که اکثریت آنان با سیستم اندروید راه اندازی می شد. هیچ زمانی بهتر از الان برای یادگیری توسعه اپ اندروید وجود نداشته است. توسعه اپلیکیشن های نرم افزار جز بیست شغل برتر و رو به رشد بوده جهان بوده است. پنج شنبه چهاردهم شهریور ۹۸ پروژه رایگان بازی پینگ پونگ به زبان جاوا پروژه رایگان بازی پینگ پونگ به زبان جاوا بازی پینگ پنگ با گرافیک ساده به زبان جاوا طراحی و اجرا شده است.هدف تنها آشنایی و تمرین دانشجویان جاوا با مفاهیم پایه و گرافیک جاوا می باشد.شما می توانید گرافیک این بازی را بهبود ببخشید.این پروژه را یکی از همراهان جاواپرو برای ما ارسال کرده اند. چهارشنبه سیزدهم شهریور ۹۸ بیشترین تخفیف ارائه شده برای شرکت در مسابقه جاوا انجمن جاواکاپ بیشترین تخفیف ارائه شده برای شرکت در مسابقه جاوا انجمن جاواکاپ طبق توافقی که بین مدیرسایت جاواپرو و انجمن جاوا جاواکاپ انجام شده است،کاربران سایت جاواپرو از بیشترین سقف تخفیف برای شرکت در ششمین مسابقه جاوا جاواکاپ بهرمند می شوند. پنج شنبه هفتم شهریور ۹۸ پروژه بازی هواپیمای جنگی به زبان جاوا پروژه بازی هواپیمای جنگی به زبان جاوا پروژه گرافیکی بازی Warplane یا هواپیمای جنگی به زبان جاوا به صورت گرافیکی و زیبا نوشته شده است.که می توانید به صورت رایگان در سایت آموزش آسان جاوا آن را دانلود کنید. پنج شنبه بیست و چهارم مرداد ۹۸  پروژه برنامه آموزش نقاشی به زبان جاوا پروژه برنامه آموزش نقاشی به زبان جاوا پروژه آموزش نقاشی در جاوا با استفاده از مفاهیم پایه،شی گرایی و گرافیک Swing جاوا نوشته شده است.این پروژه جاوا از یک منو اصلی که شامل دکمه های فهرست نقاشی،درباره ما و خروج می باشد.
با زدن دکمه فهرست نقاشی وارد دیدن آموزش های نقاشی که در برنامه ذخیره شده است می شویم. با انتخاب یکی از آموزش ها وارد مراحل طراحی نقاشی مربوطه می شویم.

سه شنبه بیست و دوم مرداد ۹۸
دانلود سورس کد رایگان پروژه درخت KD به زبان جاوا دانلود سورس کد رایگان پروژه درخت KD به زبان جاوا پروژه درخت KD به عنوان یک پروژه پایان ترم مربوط به درس ساختمان داده ها می باشد که به زبان های مختلف بستگی استاد درس مربوطه داره پیاده سازی می شود.ما در اینجا سورس کد درخت کا دی را به زبان جاوا به صورت رایگان در اختیار دوستداران جاوا قرار داده ایم. یکشنبه بیستم مرداد ۹۸ پروژه رایگان بازی پازل عددی به زبان جاوا پروژه رایگان بازی پازل عددی به زبان جاوا سورس کد پروژه بازی پازل که در اختیار شما قرار گرفته است به صورت ساده طراحی شده که به کمک کتابخانه Swing در جاوا نوشته شده است. این پروژه پازل جاوا از یک JFrame و تعدادی JButton که قطعات بازی را تشکیل می دهد ساخته شده است. یکشنبه بیستم مرداد ۹۸ دانلود پروژه رایگان هافمن به زبان جاوا دانلود پروژه رایگان هافمن به زبان جاوا پروژه الگوریتم هافمن یک فایل با فرمت txt یا همون یک فایل متنی را دریافت میکند و محتوای درون فایل را فشرده سازی می کند.
این پروژه رایگان جاوا را می توانید در محیط کنسول اجرا کنید.
شنبه نوزدهم مرداد ۹۸
دانلود پروژه رایگان بازی دوز به زبان برنامه نویسی جاوا دانلود پروژه رایگان بازی دوز به زبان برنامه نویسی جاوا بازی دوز یا به انگلیسی "Tic-Tac-Toe" یکی از بازی های نوستالژی و خاطره انگیز روزگاران نه چندان دور که کنسول ها و سیستم های کامپیوتری امروزی در دسرس نبودند، بوده است.بازی که بیشتر اسباب سرگرمی کودکان دهه 60 و 70 فراهم می کرده است.در این مطلب قصد داریم بازی دوز را به زبان جاوا و به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. پنج شنبه هفدهم مرداد ۹۸
شرکت سازنده