menusearch
javapro.ir

شرایط استخدام در گوگل چیست؟

جستجو
شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ | ۱۶:۵:۱۷
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ دوشنبه
(3)
(0)
شرایط استخدام در گوگل چیست؟
شرایط استخدام در گوگل چیست؟

 

 

 

شرایط استخدام در گوگل چیست؟

 

 

استفاده از روش های طوفان ذهنی میتونه شرایط استخدام در گوگل رو برای شما هموار کنه پس بهش فکر کنین. گوگلی ها افراد برون گرایی هستن و این یه تیپ شخصیتیه! در واقع شما باید خمیره برون گرا داشته باشین و برون گرایی خودش یه نوع مهارته. این شرکت طبق همکاری های مشترک بنا نهاده شده است و باید بتوانین روحیه همکاری داشته باشین.

 

 

 

 

 

چگونه در گوگل استخدام شویم؟

 

 

 

 

 

 

اگر علاقه به استخدام در گوگل دارین بهتره یه سری نکات رو بررسی کنین. شرایط استخدام در گوگل به طور کلی یکسانه اما یه سری چیزها با هم فرق می‌کنن که بر اساس شرایط شما مشخص می‌شه.

 

 

 

 

مصاحبه استخدامی در گوگل چیست؟

 

 

 


مصاحبه برای استخدام در گوگل چند مرحله داره؟
میدونیم که برای استخدام در گوگل باید مصاحبه رو پشت سر بذاریم و برای این روال 5 مرحله پیش رو هست. به طور کلی هدفی که برای هر 5 مرحله دیده می‌شود اینه که هوشمندی متقاضی بررسی بشه نه هوشش! در واقع هوشمندی با هوش فرق می‌کنه. مثلاً قرار نیست که شما برای استخدام در گوگل یه نخبه باشین اما باید به روز و هوشمند فکر کنین و تصمیم بگیرین. هر شخص به نسبت ضریب هوشی که دارد با شخص دیگه در تمایزه و این موضوع در پروسه مصاحبه استخدام در گوگل بررسی می‌شه. پس از اینکه این 5 مرحله پشت سر گذاشته شد مقدار عددی امتیازی که کسب کردید بررسی می‌شود. مثلاً یک مرحله به این صورته که یه سری اعداد روبرو شما قرار میگیره و همینطور یه جای خالی که باید جای خالی رو با عدد دیگه ای پر کنین. موضوع اینکه که پیدا کردن او عدد نه با جمع و تفریق و نه با پروسه ریاضی صورت می‌گیره و عملاً درس مدرسه و دانشگاه اینجا به دردتون نمیخوره. بین اعداد یک ارتباط وجود داره که باید با خلاقیت پیداش کنین.

 

 

 

راه های استخدام در گوگل چیست؟

 

 


 
میزان هوشمندی مورد نیاز برای استخدام در گوگل
موضوع این هست که متر مشخصی برای بررسی هوشمندی اعلام نشده و فرد بر اساس هوش در حوزه های مختلف ارزیابی می‌شود. مصاحبه کننده یک سری سوالات مرتبط و غیر مرتبط ارائه میده تا میزان مهارت شما بسنجه و در حوزه های کاری نامرتبط ارزیابی کنه و متوجه بشه که برای رسیدن به پاسخ مورد نظر از چه روش هایی استفاده می‌کنین.

 

شرایط استخدام در شرکت گوگل چطور است؟

 

 


از نظر گوگلی ها مسیر مهمتر از مقصد است!
بله درست حدس زدین، اینکه فقط بتونین پاسخ درست بدین کفایت نمیکنه و گوگلی ها بیشتر به دنبال این هستن که شما با چه راه حل هایی تونستین به جواب برسین. روند فکری و ذهنی شما بسیار مهمه و باید بتونین اون رو به درستی به تصویر بکشین و در این زمینه دقت زیادی داشته باشید. استفاده از روش های طوفان ذهنی میتونه شرایط استخدام در گوگل رو برای شما هموار کنه پس بهش فکر کنین.

 

 

 

چطور در شرکت گوگل استخدام شویم؟


 
اگه این ویژگی هارو داری از فکر استخدام در گوگل بیرون بیا
گوگلی ها افراد برون گرایی هستن و این یه تیپ شخصیتیه! در واقع شما باید خمیره برون گرا داشته باشین و برون گرایی خودش یه نوع مهارته. این شرکت طبق همکاری های مشترک بنا نهاده شده است و باید بتوانین روحیه همکاری داشته باشین. در شرکت گوگل همه جزئی از یک تیم بزرگ هستن که با هم کار می‌کنن. تو این تیم یه برنامه نویس نخبه است و یه مورد دیگه هنوز مراحل اولیه رو طی می‌کنه اما اونچه که برای همه مهمه اینکه باید دور حواس پرتی رو خط بکشن و صد در صد خودشون رو برای کار بذارن.

اگه میخواین خودتون رو در یک قدمی استخدام در گوگل ببینین بهتره لیست زیر رو با خودتون مرور کنین. این لیست از سایت رسمی این شرکت برداشته شده و چکیده خوبی برای کسایی که قدم های اول رو بر میدارن اما سخت کوش هستن.

1. مهارت شناختی
2.کنجکاوی شدید
3.نوآوری
4.توانایی انطباق با تغییر
5.تفکرات الگوریتمی
6.کدنویسی روان، منظم و دقیق
7.تفکرات واگرا
8.مهارت های تجزیه و تحلیل آماری
9.توانایی کار روی داده های بزرگ
10. محبت و اعتبار بخشیدن به دیگران
11. مهارت های تحلیلی برای حل مشکلات
12. آشنایی با زمینه های متنوع کاری
13. قابلیت حل مسئله به صورت خودجوش
14. کنار آمدن با مسائل مبهم
15. همکاری در قالب کار گروهی
16. مدیریت گروه با هدف انگیزه بخشی به دیگران
17. توانایی که بتونه بهتون کمک کنه تا با چالش روبرو بشیم
18. توانایی رهبری خوب اما به صورت دوستانه، به طوری که بتونین هم رهبری خوبی بگیرین و هم رهبر خوب باشین.
19. عدم واهمه از رودررویی با مشکلات
20. مسئولیت پذیری و پاسخگویی در مورد پروژه هابرای گوگلی شدن برخورد خوبی داشته باشین و به خودتون برای مثبت اندیشی کمک کنین و البته همیشه لبخند بزنین.

 

 

 

 

نظر شما چیه؟برای استخدام شدن در گوگل چه اقداماتی باید انجام بدهیم؟تجربیات خودتون رو میتونید بین هزاران برنامه نویس به اشتراک بگذارید.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
زودتر از دیگران از جدیدترین مطالب آموزشی برنامه نویسی جاواپرو اطلاع پیدا کن
 شاید برای شما کم اهمیت باشد; اما حمایت مالی به جاواپرو جان می‌دهد
سوالات متداول برنامه نویسی
گفتگو را شروع کنید
مشاوره ،تدریس خصوصی و سفارش انجام انواع پروژه های برنامه نویسی