menusearch
javapro.ir

شرایط استخدام در مایکروسافت چیه؟

جستجو
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۰:۵۰:۵۲
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ یکشنبه
(5)
(0)
شرایط استخدام در مایکروسافت چیه؟
شرایط استخدام در مایکروسافت چیه؟

 

شرایط استخدام در شرکت مایکروسافت چیست؟

 

 

 

 

گام های اول رو باید خودتون برداشته باشین و حالا برای استخدام در مایکروسافت با قدرت زیادی وارد بشین و به قول معروف حرف برای زدن داشته باشین در غیر این صورت فکر میکنم خیلی سخته که بتونین نظر مصاحبه کننده رو جلب کنین. در ضمن اگه بداخلاق باشین کلا شانسی برای ورود و استخدام در مایکروسافت ندارین.

 

 

 

 

چگونه در شرکت مایکروسافت استخدام شویم؟

 


 
استخدام در مایکروسافت برای خیلی ها مثل رویا میمونه نمی‌دونم حق دارن یا نه اما یک سری شرایط برای استخدام در مایکروسافت وجود داره که شاید شما هم دارین و بی خبرین! پس با ما همراه باشین.

 

 


 

شرایط استخدام در مایکروسافت چگونه است؟

 

 

 

 


مهارت های مورد نیاز برای استخدام در مایکروسافت
برای اینکه بتونین شرایط استخدام در مایکروسافت رو به طور دقیق تو ذهنتون طبقه بندی کنین براتون دسته اول رو مهارت در نظر گرفتیم. حالا یعنی چی؟ یکی از مهمترین مهارت هایی که برای مایکروسافت وجود داره اینه که بتونین توانایی برقراری ارتباط داشته باشین. پس اگه خجالتی هستین، حوصله آدما رو ندارین بهتره از فکر استخدام در مایکروسافت بیرون بیاین.
مهارت بعدی توان کنار اومدن با چالشه که بخش مهمی از شرایط استخدام در مایکروسافت رو به خودش اختصاص داده. برنامه نویسی سراسر چالشه و از صبح که چشمتون رو باز می‌کنین میشنوین که این خرابه و اون درست کار نمی‌کنه و اینا! در واقع در مصاحبه این شرکت بررسی میشه که شما توانایی گوش دادن فعال، انجام کار تیمی، کار با کامپیوتر برای شاید 10 ساعت و رهبری و تصمیم گیری رو دارین یا نه.

 

 

تقاضای کار در شرکت مایکروسافت

 

 

 

تقاضای استخدام در مایکروسافت بدین
شما برای کار در این شرکت باید درخواست بدین یعنی وارد وب سایتش بشین و در بخش استخدام تقاضای کاری بدین. یه بخشی وجود داره که باید شغلتون رو انتخاب کنین و اگه پیدا نشد گزینه apply now رو بزنین. هر شغلی که مدنظر شما هست نیاز به رزومه داره و باید یه رزومه از خودتون آپلود کنین. اگه رزومتون اوکی بود با شما تماس گرفته میشه.

 

شرایط کارمند شرکت مایکروسافت شدن چیست؟


مصاحبه در مایکروسافت
خب خوان اول برای استخدام در شرکت مایکروسافت که طی شد نوبت میرسه به مصاحبه که با یکی از اعضای منابع انسانی انجام میشه و برای قبول شدن باید بتونین اون رو تحت تاثیر بذارین. یه سری سوالات تکراری هستن. مثلا پرسیده میشه:
اگر شرایط تیمی سختی رو پشت سر گذاشتین در موردش توضیح بدین.
اگر برای شرکتی کار کردین بعد گذشت یک الی سه ماه روی روند شرکت تاثیری گذاشتین یا نه
شاید ازتون بپرسن که به چه وسیله الکترونیکی بیشتر علاقه دارین؟
آهنگ رو با صدای بلند گوش می‌دین؟
و یه سری سوالاتی که کلاً ربطی به برنامه نویسی نداره و باید بتونین از پسش بر بیاین. پیشنهاد ما اینکه که خود واقعیتون باشین و الکی پیاز داغش رو زیاد نکنین.

 

 

 

چطور در شرکت مایکروسافت کار کنیم؟


 
آزمون های پیش نیاز استخدام در مایکروسافت
طبق جایگاه شغلی که در شرکت تعریف شده ممکنه یه سری آزمون ها برای شما در نظر گرفته بشه که باید بتونین پشت سر بذارین.
هدف اصلی از این آزمون ها این هستش که مصاحبه کننده بتونه با فرایند مغزی شما آشنا بشه و قرار نیست که بتونین مثل کنکور از پس آزمون بر بیایین پس نگران نباشین. اما موضوعی که بسیار واضحه این که از شما کدنویسی در آن واحد می‌خوان! مثلاً یک مساله به شما داده میشه و میخوان که کدش رو بنویسین. اما اینکه چقدر درست مینویسین مهم نیست! در واقع در زمان نوشت به دستاتون و حالت چهره و میزان اضطراب و این ها بیشتر دقت میشه.

 

 

 


چند توصیه برای اینکه استخدام در مایکروسافت آسونتر بشه!
بهتره روز مصاحبه نمونه کارتون قوی باشه نمونه کار قوی میتونه خیلی از کم و کسری های ظاهری و رفتاری رو بپوشونه پس دسته بندی و نظم خوبی به نمونه کارهاتون بدین و با خودتون داشته باشین.
برای استخدام در مایکروسافت باید بهترین نسخه خودتون باشینً! در واقع نوآوری و خلاقیت به چشم مصاحبه کننده بسیار ارزشمنده پس سعی کنین در طول مصاحبه نشون بدین که علاقه زیادی به یادگیری دارین.

 

شرایط کار شرکت مایکروسافت برای ایرانی ها چیست؟

 


اگر تخصص کمی دارم امیدی به استخدام در مایکروسافت هست؟
زیاد نه! یعنی نمیشه گفت که شما به عنوان یه کارآموز نوپا میتونین خیلی راحت مصاحبه و آزمون مایکروسافت رو پشت سر بذارین چون اینطور نیست. باید یه مقدار نمونه کار برای خودتون جمع کرده باشین و بتونین طبق اون خودتون رو بالا بکشید. در واقع گام های اول رو باید خودتون برداشته باشین و حالا برای استخدام در مایکروسافت با قدرت زیادی وارد بشین و به قول معروف حرف برای زدن داشته باشین در غیر این صورت فکر میکنم خیلی سخته که بتونین نظر مصاحبه کننده رو جلب کنین. در ضمن اگه بداخلاق باشین کلا شانسی برای ورود و استخدام در مایکروسافت ندارین.

 

 

نظر شما چیست؟ آیا تجربه ای در زمینه استخدام در شرکت مایکروسافت دارید؟

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
زودتر از دیگران از جدیدترین مطالب آموزشی برنامه نویسی جاواپرو اطلاع پیدا کن
 شاید برای شما کم اهمیت باشد; اما حمایت مالی به جاواپرو جان می‌دهد
سوالات متداول برنامه نویسی