menusearch
javapro.ir

دوره پَرتاب | آموزش پیش نیازهای برنامه نویسی

جستجو
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ | ۴:۲۲:۲
۱۴۰۲/۳/۲۴ چهارشنبه
(44)
(0)
دوره پَرتاب | آموزش پیش نیازهای برنامه نویسی
دوره پَرتاب | آموزش پیش نیازهای برنامه نویسی

آموزش پیش نیازها و ابزارهای ورود به دنیای برنامه نویسی و برنامه نویس شدن

 

 

اطلاعیه: با نظرسنجی انجام شده و درخواست کاربران جلسات دوره پَرتاب به صورت آفلاین و ویدئوهای ضبط شده در اختیار ثبت نام کنندگان همراه با پشتیبانی تلگرامی قرار خواهد گرفت.

 

بعد از ثبت نام ویدئوهای ضبط شده دوره در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت و دانشجویان به صورت دائمی به ویدئوهای دوره دسترسی خواهند داشت.

 

 

 

فاصله شما تا ورود به دنیای برنامه نویسی یک دوره پــــَرتاب است!

 

خیلی از ماها میخوایم برنامه نویسی رو شروع کنیم اما نمیدانیم از کجا شروع کنیم و بین انبوهی از منابع و راه ها و مسیرها گم شده ایم. اینجا از شروع برنامه نویسی صحبت کردیم یعنی قبل از آن هیچ گونه دانشی از برنامه نویسی نداریم و نمی‌دانیم پیش نیازهای برنامه نویسی چیه و کدام مسیر درست و مشخص و اثبات شده را طی کنیم.

 

 

مسیر برنامه نویسی کجاست؟

نقشه راه برنامه نویس شدن چیست؟

می توانی ساعت ها وقت بگذاری و در سایت ها و منابع مختلف،دوستان،دانشگاه به دنبال نقطه آغاز و شروع مسیر برنامه نویسی را پیدا کنی اما به چه قیمتی ؟ به قیمت از دست رفتن زمان و انرژی مون ،تازه اگر در نهایت بتونی این مسیر را درست پیدا کنی و بی راهه نروی و راه خودت رو طولانی نکنی، راه کار چیه؟ از تجربیات شخصی که خود این مسیر را شروع کرده و تجربیات فراوان داره و کلی آزمون و خطا کرده استفاده کنیم. به شخصه کلی مفاهیم اضافی رو یادگرفتم که اصلا بدرد برنامه نویسی نمیخورد و کلی زمان و انرژی رو ازم گرفت اما حالا من اینجا هستم که این مسیر درست و مشخص را در دوره پرتاب بهت نشون بدم.

 

در دوره پرتاب یاد میگیری که دقیقا پیش نیازهای برنامه نویسی چیست و تنها در 7 جلسه آماده ورود به دنیای برنامه نویسی و بعد از آن می‌تونی زبان برنامه نویسی مورد علاقه خودت را انتخاب کنی و مسیر حرفه ای شدن را طی نمایید.

 

 

ترس از یادگیری زبان برنامه نویسی

ترس از یادگیری

شک داری و نمی‌دانی این مفاهیمی که قرار آموزش داده بشه رو میتونی یاد بگیری؟ خبر خوب اینکه با پشتیبانی تلگرامی همواره در کنارت هستیم و سوالات و ابهامات شما رو برطرف میکنیم و نمی‌گذاریم در این مسیر تنها باشید.

و جدا از این اگر ما به اندازه یک آموزش دیدن حاضر نباشیم در زندگی ریسک کنیم چطور میخوایم خودمون ارتقا بدیم و در زندگی رشد کنیم؟ خفن ترین برنامه نویس هایی که میشناسی زمانی در جایگاه شما قرار داشتن و در آغاز سردرگمی همراه با ترس را تجربه کردند.

 

 

 

 

 

بازارکار زبان برنامه نویسی

بازارکار برنامه نویسی

برنامه نویسی یکی از مشاغل پولساز و باکلاس کاری بالا در ایران و دنیا است و دوستانی زیادی داشتم که با دانش برنامه نویسی تونستند به کشورهای توسعه یافته نظیر بلژیک،آلمان،سوییس،آمریکا،کانادا و... مهاجرت کنند و همچنین با دانشجویان ایرانی ساکن خارج کشور زیادی در ارتباط بودم و هستم و همگی بر فرصت شغلی خوب برنامه نویسی در خارج از کشور تاکید داشتند.

در ایران خودمون هم در دوره ظهور استارتاپ های مختلف در زمینه تاکسی آنلاین،رستوان آنلاین،فروشگاه های اینترنتی،بیمه آنلاین و صدتا استارتاپ دیگه هستیم و به دلیل مهاجرت برنامه نویسان ایرانی با کمبود نیروی خوب و کارآمد روبرو هستیم و با اطمینان بهتون میگم که در زمینه برنامه نویسی حرفه ای شوید می‌توانید به راحی در شرکت های بزرگ استخدام شود.

 

اگر هم علاقه به استخدام شدن ندارید می‌توانید به صورت فریلنسری و دورکاری خویش فرمای خود باشید و بدون وابستگی به مکان جغرافیای و تشریفات و ساعت کاری پروژه های برنامه نویسی رو انجام بدید.

 

 

ببین اینارو نمیگم که این دوره رو بفروشم اما با تمام وجود بهت میگم اگر واقعا به برنامه نویسی علاقمند هستی و حاضری ساعت ها پشت سیستم بشینی و کدنویسی کنی بدون اینکه متوجه گذر زمان شوی اصلا تعلل نکن و همین الان برنامه نویسی رو چه از طریق جاواپرو یا هر منبع آموزشی دیگه شروع کن اما شروع کن مطمئن باش تنها با یک پروژه ساده برنامه نویسی چندین برابرش رو به دست میاری.

 

 

کم ترین حالت پول دراوردن از برنامه نویسی اینکه پروژه های برنامه نویسی دانشجویی انجام بدی، ما هزاران دانشجو در طول سال داریم که برای انجام پروژه و یادگیری برنامه نویسی نیاز به کمک دارند و می‌توانی از این راه پول دربیاری تا انجام پروژه های تجاری کوچک و بزرگ خصوصی داخل و خارج از کشور و سازمانی و دولتی که می‌تواند شما رو به درآمد عالی برساند. فقط کافیه همواره روی خودت سرمایه گذاری کنی، تلاش کنی و صبر داشته باشید.

 

با دوره پرتاب می‌تونم برنامه نویس بشم و کسب درآمد کنم؟

دوره پرتاب اولین گام شما برای ورود به دنیای برنامه نویسی است و در این دوره با الفبای برنامه نویسی آشنا می‌شوید و بعد از طی کردن آن فردی هستید که دیگه با پیش نیازهای برنامه نویسی اشنایی دارید و می‌توانید شاخه و زبان برنامه نویسی و مسیر شغلی خودت را انتخاب کنی، دوره پرتاب برای کسب درآمد کافی نیست اما برای ورود به دنیای برنامه نویسی و کسب درآمد لازم است.

 

 

 

یک قدم تا ورود به دنیای برنامه نویسی با دوره پَرتاب،انتخاب با شماست

 

 

جهت مشاهده سرفصل ها و قیمت دوره و ثبت نام روی دکمه "اینجا" کلیک کنید.

 

 

 

 

برگزار کننده دوره های زبان برنامه نویسی

 

 

 

سرفصل های دوره یادگیری شروع برنامه نویسی و برنامه نویس شدن پرتاب

 

 

 

 

 

ویژگی های دوره پیش نیازهای برنامه نویسی

ویژگی های دوره پرتاب برنامه نویسی

ویژگی های دوره آموزش زبان برنامه نویسی

 

 

 

 

 

 

 

جهت مشاهده سرفصل ها و قیمت دوره و ثبت نام روی دکمه "اینجا" کلیک کنید:

 

 

 

 

 

دوره پَرتاب

 

دستاورد دوره : با این دوره فرد آماده شروع یک دوره صفر تا صد برنامه نویسی می‌شود.


ویژگی های دوره پَرتاب:
•    آموزش به صورت ویدئو ضبط شده آفلاین همراه با پشتیبانی است.
•  دانشجو بعد از ثبت نام ویدئوها در اختیارش قرار خواهد گرفت
•    رفع اشکال و پشتیبانی تلگرامی در چارچوب مباحث دوره
•    عضویت در گروه تلگرامی اختصاصی دوره
•    برای هر جلسه جهت تمرین بیشتر تکلیف درنظر گرفته شده است.
•    تدریس توسط مدرس جاواپرو

 

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این دوره آموزش پیش نیازهای برنامه نویسی برای هر فردی با هر سنی که هیچگونه دانشی از برنامه نویسی ندارند و میخواهد از صفر با الفبای برنامه نویسی بدون آزمون و خطا و اتلاف وقت آشنا شود مناسب است و همچنین شخصی که می‌خواهد یک زبان برنامه نویسی نظیر جاوا،پایتون ،سی شارپ و..را انتخاب و ادامه دهد یادگیری این دوره براش ضروری است.

 

چرا باید در این دوره شرکت کنیم؟
راه اول اینکه در اینترنت منابع آموزش برنامه نویسی فارسی و خارجی بسیار است ،شما می‌توانید به صورت تجربی و رایگان شروع به یادگیری برنامه نویسی کنید.اما این مسیر یادگیری ممکن است بسیار طولانی شود و زمان و انرژی زیادی از ما بگیرد، راه حل دوم استفاده از تجربیات افرادی است که این مسیر را طی کرده اند که ما هم بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن بدون تلف شدن وقت و انرژی این مسیر یادگیری را طی کنیم، دوره پَرتاب دقیقا همون مسیری است که شما را آماده برنامه نویس شدن می‌کند.


پیش نیاز ورود به دوره های برنامه نویسی :
ما بعد از این دوره قصد داریم دوره جامع برنامه نویسی جاوا و Spring Boot و سایر فریمورک های جاوا را برگزار کنیم که پیش نیاز این دوره ها و سایر دوره های برنامه نویسی دوره پَرتاب برای شما خواهد بود.

همچنین اگر قصد یادگیری هر زبان برنامه نویسی دیگر را دارید یادگیری این دوره برای شما ضروری است.


چرا جاواپرو را انتخاب کنم؟
سایت جاواپرو بیش از 7 سال در زمینه آموزش آنلاین برنامه نویسی فعالیت دارد و نمونه آموزش ها و تدریس های مدرسین آن را در سایت می‌توانید مشاهده کنید و با چشمان باز بهترین تصمیم را بگیرید. همچنین سایت جاواپرو دارای مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دارای نماد ساماندهی است.

 

 

مراحل ثبت نام در دوره پَرتاب :


مرحله اول:مطالعه این صفحه
این صفحه را کاملا مطالعه کنید که با شرایط ثبت نام آشنا شوید و بعد از آن هر گونه سوالی در مورد دوره داشتید یادداشت کرده و در اولین فرصت از ما بپرسید.

 

مرحله دوم: پرداخت وجه

 

پرداخت از درگاه آنلاین:

جهت مشاهده سرفصل ها و قیمت دوره و ثبت نام روی دکمه "اینجا" کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

مرحله سوم: شرکت در دوره
ویدئوهای ضبط شده دوره برای شما ارسال می‌گردد و می‌توانید یادگیری دوره پرتاب رو شروع

کنید و در صورت سوال و ابهامی و رفع اشکال از طریق آی دی تلگرام مدرس می‌توانید رفع اشکال کنید.

 

 

در صورت هرگونه سوال و ابهام در مورد دوره و ثبت نام می‌توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

 

 

 

 

 

پیامک،واتساپ و تلگرام:

 

مدرس:

تلگرام: t.me/oveis_jp

واتساپ و تلگرام: 09146235984


پشتیبان جاواپرو:

تلگرام: t.me/rzutab

واتساپ و تلگرام: 09301904690

 

 

 

سوالاتی که ممکن است قبل از شرکت در دوره برای شما پیش بیاد

 


مجموعه جاواپرو پس از خرید دوره از سمت شما چکار می‌کند؟
بعد از خرید دوره، عضو گروه تلگرامی vip دوره می‌شوید و ویدئوهای ضبط شده دوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
شما 7 جلسه آموزشی با فرمت ویدئو را خواهید دید، پایان هر جلسه به شما تکلیف برای تمرین بیشتر داده خواهد شد.
سوالات و اشکالات شما در چارچوب مباحث دوره در تلگرام توسط شخص مدرس و پشتیبان ها پاسخ داده می‌شود.
از ابتدا تا انتهای دوره شما را آماده می‌کنیم که به دنیای برنامه نویسی ورود کنید.

 

دوره پرتاب به سوی برنامه نویسی چقدر زمان می‌برد؟
این دوره در 7 جلسه حدودا 80 دقیقه ای تهیه می‌شود.

 

هدف از دوره پَرتاب چیست؟
در این دوره شما با نقشه راه ورود به دنیای برنامه نویسی،پیش نیازهای برنامه نویس شدن و با الفبای برنامه نویسی نظیر سخت افزار مورد نیاز برای برنامه نویسی ،ذهنیت برنامه نویسی ،الگوریتم و فلوچارت و مقدمات برنامه نویسی و... آشنا می‌شوید.
با یادگیری این دوره شما می‌توانید شاخه برنامه نویسی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به صورت صفر تا صد در اون شاخه ادامه بدید. مثلا برای یادگیری هر زبان برنامه نویسی نظیر جاوا گذراندن این دوره می‌تونه بهتون کمک کند و پیش نیازش است.

 

قیمت شما نسبت به رقبا چگونه است؟
ما هیچ شخص یا سایتی را رقیب خود نمی‌دانیم و سبک و تدریس خاص خودمون رو داریم و قیمت تعیین شده کاملا اقتصادی است که در این شرایط فعلی جامعه اکثریت علاقمندان به یادگیری مهارت بتوانند اقدام شرکت در دوره کنند.


منظور از پشتیبانی دوره چیست؟
شما ویدئوهای ضبط شده دوره را می‌بینید و بعد از پایان هر جلسه اگر در بخش خاصی از مباحث مطرح شده براتون سوال بیاد یا اینکه بهتون تمرین داده میشه و در حل بخشی از آن سوال دارید یا دارید در چارچوب مباحث دوره تمرین آزاد می‌کنید و به چالش برخورد میکنید و نیاز به رفع اشکال دارید، در تلگرام مدرس و پشتیبانان بهتون پاسخ می‌دهند.
از
شرایط ویژه پشتیبانی جاواپرو این است که بعد از پایان دوره ،به مدت 3 ماه پشتیبانی و رفع اشکال تلگرامی داریم.


برگزارکننده و مدرس دوره کیست؟
برگزارکننده دوره سایت جاواپرو و با تدریس اویس حسن بایزید از مدرسین خوب جاواپرو ،نمونه تدریس های مدرس در سایت موجود است، می‌توانید از نحوه تدریس شون اطلاع پیدا کنید.

 

جهت آشنایی با نمونه آموزش و تدریس مدرس دوره آقای بایزید روی عنوان های آموزشی زیر کلیک کنید:

 

پرداخت مبلغ شرکت در دوره به چه صورت است؟
پرداخت درگاه آنلاین است، اگر ایرانی ساکن خارج از کشور هستید به پشتیبان جاواپرو در واتساپ جهت پرداخت و شرکت در دوره پیام دهید.

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
مشاهده سرفصل ها و ثبت نام در دوره Spring Boot جاواپرو  [کلیک کنید]
آموزش پروژه محور اسپرینگ بوت(Spring Boot)-سیستم دانشگاه
دوره پرتاب | آموزش پیش نیازهای برنامه نویسی
دوره آموزش مبانی زبان برنامه نویسی جاوا
دوره آموزش مفاهیم پیشرفته زبان برنامه نویسی جاوا
مقدمه ای از زبان برنامه نویسی جاوا(java)
آموزش زبان برنامه نویسی جاوا
آموزش گرافیک در زبان برنامه نویسی جاوا
آموزش مدیریت چیدمان گرافیکی در زبان جاوا
آموزش ساخت بازی دوبعدی در زبان جاوا
Collection ها در زبان برنامه نویسی جاوا
آموزش پروژه محور ساخت برنامه مدیریت بانک با JavaFX
نمونه پروژه های رایگان زبان جاوا
آموزش دیتابیس در زبان برنامه نویسی جاوا
نمونه مثال پایه ای زبان برنامه نویسی جاوا
نمونه مثال String در زبان برنامه نویسی جاوا
آموزش جامع برنامه نویسی JavaFX
آموزش ساخت برنامه آزمون تستی در JavaFX
آموزش برنامه نویسی سوکت در جاوا
آموزش ساخت برنامه دفترچه تلفن با JavaFX
آموزش ساخت ربات ساده تلگرام با زبان جاوا
آموزش ساخت برنامه ماشین حساب با JavaFX
آموزش ساخت برنامه ساده مدیریت ایمیل ها با JavaFX
دوره آموزش Spring Boot
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی جاوا(JAVA)
سفارش انجام پروژه برنامه نویسی متلب(MATLAB) با قیمت منصفانه و تحویل به موقع
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی سی شارپ (#C)
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی سی(C)
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی پایتون(Python)
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی PHP (پی اچ پی)
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی اسمبلی(Assembly)
سفارش انجام پروژه زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت (Javascript)
سفارش انجام پروژه هوش مصنوعی
سفارش انجام پروژه طراحی الگوریتم
سفارش انجام پروژه ساختمان داده ها
سفارش انجام پروژه مهندسی نرم افزار
سفارش انجام پروژه شبکه های کامپیوتری
سفارش انجام پروژه پایگاه داده: دیتابیس (database)
 سفارش انجام پروژه سیستم عامل
سفارش انجام پروژه پاورپوینت(PowerPoint)
سفارش انجام پروژه اکسل (Excel)
سفارش انجام تحقیق و تهیه مقاله
سوالات متداول برنامه نویسی
جدیدترین مطالب