menusearch
javapro.ir

مهمترین ویژگی های اپلیکیشن های درج آگهی اندرویدی چه است؟

جستجو
شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ | ۱۵:۴۵:۴۷
۱۳۹۹/۱۰/۱۸ پنج شنبه
(2)
(0)
مهمترین ویژگی های اپلیکیشن های درج آگهی اندرویدی چه است؟
مهمترین ویژگی های اپلیکیشن های درج آگهی اندرویدی چه است؟

 

ویژگی های اپلیکیشن های نیازمندی های اندرویدی

 

 

 

 

همزمان با تحت تاثیر قرار گرفتن تمامی موضوعات با فضای مجازی، خرید و فروش و درج آگهی هم از این قافله عقب نمانده و مردم دوست دارند در خانه نشسته و وسایل خود را به راحتی بفروشند و بخرند. حال اینکه ویژگی های اپلیکیشن درج آگهی اندرویدی چگونه باید باشد تا مردم بتوانند به آن اعتماد کنند مهم است.

 

 

 

 

 

مقدمه:
مردم این روزگار نسبت به گذشته بسیار تنبل و راحت طلب شده اند. و برای رسیدن به این منظور فضای مجازی را حل بسیار مناسبی است. دیگر در این روزگار لازم نیست برای خرید از خانه خارج شویم یا برای فروش اجناس خود مغازه داشته باشیم. برنامه نویسان هم با توجه به خواسته های کاربران برنامه های درج آگهی را طراحی کرده اند. اما ویژگی های اپلیکیشن های درج آگهی اندرویدی چه مواردی باشد که مردم بتوانند به آن اعتماد کنند؟

 

 

 

 

سفارش ساخت اپلیکیشن درج آگهی

 

 ویژگی های اپلیکیشن های درج آگهی اندرویدی چیست؟
مهمترین گزینه برای رونق این برنامه های موبایل اعتماد مردم است. یعنی مردم باید به این برنامه اعتماد کنند و اجناس خود را بدون ترس داخل آن قرار دهند. برای اینکه مردم بتوانند به این برنامه ها اعتماد کنند یک سری ساز و کارها و قوانینی وجود دارد که در این قسمت به آن اشاره خواهیم کرد:

 

 

 

 

ویژگی اپلیکیشن های درج آگهی اندرویدی

 


1.قرار دادن اجناس و آگهی در برنامه به سهولت انجام پذیرد:

یعنی وقتی فردی می‌خواهد که آگهی و یا اجناس خود را درون این برنامه قرار دهد با روند راحت و تسهیل شده ای روبرو شود. و این روند پیچیده نباشد تا کاربر از انجام این کار منصرف شود.

 

 

امکانات اپلیکیشن های درج آگهی اندرویدی

 


2.سهولت پیدا کردن برنامه و راحتی نصب آن بر روی انواع گوشی:

این یکی از مهمترین ویژگی های اپلیکیشن های درج آگهی اندرویدی است. برنامه باید در لیست تمام اپ استورهای ایرانی و خارجی در دسترس باشد. و برای پیدا کردن آن کاربر نباید دچار زحمت و مشکل شود. همچنین فایل نصب بوده و به راحتی نصب شود و مراحل اینستال سخت نباشد.

 

 

 

 

خرید پروژه اپلیکیشن های نیازمندی اندرویدی

 

 


3.دسترسی راحت و سریع

کاربری که در این آگهی به عنوان خریدار وارد می‌شود بایستی سریعا و به آسانی بتواند دسته بندی یا جنس مورد نظر خود را پیدا بکند. یعنی در برنامه یک قابلیت سرچ وجود داشته باشد که حتی با یک کلمه هم فرد به مقصود خود برسد.

 

 

 

هزینه ساخت اپلیکیشن شبیه به دیوار

 


4.قابلیت ذخیره آگهی مورد نظر فراهم باشد

معمولا کاربران این برنامه ها دوست دارند از یک جنس و یا آگهی چند مورد را سیو کرده و سپس با هم مقایسه کرده و انتخاب کنند. پس این ویژگی بسیار برای برنامه ما مهم است.

 

 

 

سفارش ساخت اپلیکیشن نیازمندی شبیه به دیوار

 

 


5.برنامه باید نشان اعتماد از مراجع دولتی و قضایی داشته باشد

این مورد هم یکی از ویژگی های اپلیکیشن های درج آگهی اندرویدی است که بسیار مهم است. این مورد برای اینکه بدانیم برنامه سایت مورد نظر قابل اعتماد است مهم است. اهمیت این مورد زمانی است که فرد خواستار پیگیری پول و یا جنس خریداری شده است. در صورت عدم این موارد امکان ردیابی و پیگیری بسیار سخت خواهد بود.

 

 

 

ساخت اپلیکیشن شبیه به برنامه دیوار

 

 


6.در دسترس بودن اطلاعات فروشندگان و خریداران

این برنامه ها باید مشخصات هم فرد آگهی دهنده و هم فرد خریدار را در خود داشته باشد و قبل از انجام هرگونه معامله و لینک کردن فروشنده و خریدار این اطلاعات را از هر دو طرف بگیرد. این مورد برای پیگیری های بعدی ضروری است.

 

 

 

 

چگونه یک اپلیکیشن نیازمندی با اندروید بسازیم؟

 

 


7.یکی از ویژگی های اپلیکیشن های درج آگهی اندرویدی رایگان بودن آن است

برنامه های موفق در این دسته معمولا در تمام جهان رایگان هستند. ولی امکانات خاصی در اختیار افرادی که دوست دارن آگهی آنها بهتر دیده شود یا همواره بالا جدول آگهی ها و یا در صفحه اصلی قرار گیرد می‌گذارند. البته این امکانات همراه با پرداخت درون شبکه ای ناچیز است.

 

 

آموزش ساخت اپلیکیشن نیازمندی ها با اندروید

 

 


8.امنیت برنامه بالا باشد

یعنی در هر چند وقت یکبار با فرستادن کد به شماره فردی ثبت نام کننده از احراز هویت فرد مطمئن شود. البته این مورد به تازگی در کشورمون داره اجرا می‌شود که می‌تواند از بروز بسیاری از مشکلات سوء استفاده جلوگیری کند.

 

 

 

برنامه نویسی اپلیکیشن های نیازمندی

 


9.از برنامه بتوان به صورت آفلاین نیز استفاده کرد

این ویژگی های اپلیکیشن های درج آگهی اندرویدی برای همه ما مهم است. زیرا در این وضعیت اقتصادی و گرانی اینترنت اگر این ویژگی برنامه وجود نداشته باشد هیچکس رغبتی برای مرور و استفاده آگهی ها نخواهد داشت.

 

 

 

سفارش ساخت اپلیکیشن نیازمندی دیوار

 

 


10. از المان های جذاب گرافیکی استفاده کند

البته این استفاده از المان های گرافیکی نباید سرعت لود برنامه را پایین آورده و باعث شود که کاربر از استفاده از برنامه و رسیدن به هدف اصلی دور بماند.

 

 

 

ایجاد اپلیکیشن نیازمندی شبیه به دیوار

 


11.ارتباط با سازنده و پشتیبانی اپلیکیشن درج آگهی

حتما باید قابلیت و اطلاعات تاسیس و طراحی کنندگان برنامه در بخش تماس با ما وجود داشته باشد تا در صورت لزوم کاربر بتواند با شما در تماس باشد. درج شماره تماس و ایمیل ضروری است.

 

 

 


12.لینک دهی به شبکه های اجتماعی

حتما از امکانات و ظرفیت های دیگر برنامه های فضای مجازی برای شناخت و تبلیغات برنامه خود استفاده کنید و لینک آن را در برنامه خود قرار دهید.

 


در انتها:
ویژگی های اپلیکیشن های درج آگهی اندرویدی این است که مردم معمولا اجناس دست دوم خود را در آن قرار داده و می‌فروشند. و این هم برای خریدار مناسب است و هم برای فروشنده. با این برنامه ها دست دلالان در خرید فروش کمرنگ تر شده است. از جمله این برنامه ها در کشور خودمان می‌توان به دو نمونه موفق اشاره کرد: برنامه دیوار و سایت و برنامه دیجی کالا که علاوه بر اجناس دست دوم برای اجناس صفر با تنوع بالا نیز فعالیت می‌کنند که در این زمینه هم بسیار موفق و قابل رقابت با موارد مشابه خارجی نیز هستند

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
زودتر از دیگران از جدیدترین مطالب آموزشی برنامه نویسی جاواپرو اطلاع پیدا کن
 شاید برای شما کم اهمیت باشد; اما حمایت مالی به جاواپرو جان می‌دهد
سوالات متداول برنامه نویسی
گفتگو را شروع کنید
مشاوره ،تدریس خصوصی و سفارش انجام انواع پروژه های برنامه نویسی